Ilustrační foto obuvi Ortop. vložky - ilustrační foto
ORTOPEDICKÉ VLOŽKY
Ortopedické vložky ERGON a.s. je dlouholetým výrobcem, který využívá znalostí pro různá technická řešení individuálních ortopedických vložek, a nyní i polotovarů pro individuální výrobu. Všechny typy vyráběných vložek mají kompenzovat drobná postižení plosek nohou a napomáhat vyrovnání vadného postoje a odlehčení bolestivých míst. K dispozici pro tuto výrobu jsou různé druhy materiálů - např. speciální pěnové materiály na bázi EVA (Orto, EVA mramor, Spannrit aj.), korkfant, pedilin, polyform, přírodní usně a jiné. Ortopedické vložky na zakázku jsou vyrobeny v souladu s předpisem odborníka, tedy na základě poukazu či žádanky vystavené předepisujícím lékařem (dle odborností uvedených v platném znění zákona č. 48/1997 Sb.).

Základní informace a pokyny pro ortopedické vložky (zdravotnický prostředek na zakázku).
news

Pro zobrazení nabídky registrovaných polotovarů pro výrobu ortopedické obuvi a vložek klikněte na následující obrázek.

news

AKTUÁLNĚ
news
Převod části závodu na PROTEOR CZ s.r.o. Dovolujeme si informovat, že smlouvou o převodu části závodu ze dne 27.1.2023 byla část závodu společnosti ERGON a.s., se sídlem Praha 6, Papírenská 1, PSČ 16000, IČ 60193701, označená jako Soubor jmění sloužící a užívaný ... více »

» Archiv novinek »
ORTOP. VLOŽKY
Obrázek -digiMED DIGIMED
Digitální baropodometrie
Obrázek -Pad PAD
Dynamické vložky
Obrázek -Polotovary vložek (nové) POLOTOVARY VLOŽEK (NOVÉ)
Vložky k dalšímu zpracování
 
PŘEČTĚTE SI
Diagnostický system PGS
Physical Gait System je sofistikovaný neinvazivní diagnostický systém digitální baropodometrie, ... více »
ERGON a. s., Papírenská 1, 160 00 Praha 6 | tel: +420 234 123 111 | fax: +420 234 123 254 | info@ergon.cz | www.ergon.cz

Tyto internetové stránky představují nezávazné informace obecné povahy. Veškeré údaje a vyobrazení jsou pouze ilustrační, nejsou závazné, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy a nelze se jich dovolávat, přičemž si společnost ERGON a.s. vyhrazuje právo jejich změny. Smlouva s jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém rozsahu a podepsaly ji na téže listině.